Zakończona

Zasady promocji

Okres trwania: 20.04.2017-31.12.2017

W Va Bene nagradzamy za wspólne podróżowanie po Italii. Wiernym klientom proponujemy program lojalnościowy – zbieranie pieczątek za dokonane płatności w lokalu. Pieczątki otrzymujemy po dokonaniu jednorazowo płatności na kwotę minimum 50 zł. 1 pieczątka to płatność na kwotę 50 zł. Przy wyższych kwotach będzie stosowana zasada proporcjonalności 100 zł = dwie pieczątki itd.

W ramach zbierania pieczątek istnieją dwa poziomy nagradzania:

  1. Zebranie trzech pieczątek uprawnia do zakupu 1 pizzy za 1 zł.
  2. Zebranie pięciu pieczątek (kolejnych dwóch) uprawnia do wykorzystania kwoty 50 zł na dania z całego menu.

W przypadku chęci skorzystania z nagrody należy przy składaniu zamówienia poinformować o tym obsługę lokalu. Osoba, która chce skorzystać z pierwszej nagrody powinna przedstawić kartę lojalnościową, która zostanie oznaczona przez obsługę lokalu (jedną dziurką). Następnie można nadal zbierać kolejne pieczątki na tej samej karcie, tym samym mieć możliwość skorzystania z kolejnej nagrody. Osoba, która chce skorzystać z drugiej nagrody powinna przedstawić kartę lojalnościową obsłudze lokalu. Karta po wykorzystaniu drugiej nagrody nie będzie zwracana.

Promocja nie dotyczy zamówień na dowóz oraz imprez okolicznościowych. Pieczątki zebrane na kilku kartach nie łączą się. Promocja obowiązuje do 31.12.2017 r.

Promocje nie łączą się.